Psi Start to nie tylko szkolenie, tresura czy dogoterapia...

To miejsce, w którym w przyjaznej, spokojnej atmosferze, uczymy właścicieli psów jak właściwie budować kontakt z psem. Pokazujemy jak powinna wyglądać wzajemna „ dobra” relacja. Dzieci uczymy szacunku, empatii odpowiedniego, a przy tym bezpiecznego podejścia do psów, przyczyniamy się tym samym do kształtowania wartościowych młodych ludzi, którzy potrafią w odpowiedni sposób komunikować się z psami, szanując ich odrębność i niezależność.

Kursy w Psim Starcie

Szkolenie psów rodzinnych

Szkolenie psów rodzinnych to kurs podstawowego posłuszeństwa przeznaczonego dla psów powyżej 4 miesiąca życia. Właściciel uczy się rozmawiać ze swoim psem oraz poznaje sprawdzone sposoby jak nauczyć psa podstaw posłuszeństwa ( przywołanie, opanowanie emocji psa, chodzenie na luźnej smyczy, i wiele innych)

Akademia szczeniaka

Zajęcia przeznaczone dla właścicieli szczeniaków od 8 tygodnia do 4 miesiąca życia. Na zajęciach właściciel uczy się rozwiązywać szczenięce problemy np. gryzienie czy jak przeprowadzić trening czystości. Ponadto właściciel zdobywa wiedzę jak wprowadzić swojego czworonoga w nowy świat i zbudować relację ze swoim psem, aby stać się jego przewodnikiem.

Zajęcia edukacyjne dziecko-pies

Zajęcia wspomagane obecnością psa podczas kontaktu z dziećmi w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Dzieci uczą się nawiązywania odpowiedniej relacji z psami, kontaktu z nimi, a także szacunku do zwierząt ucząc się o ich potrzebach i zmysłach wspomagając tym samym wrażliwość i empatię w stosunku do psów i innych zwierząt.

Znajdź kurs dla Ciebie i Twojego pupila