Czym jest Psi Start?

Psi Start powstał z myślą o budowaniu relacji człowieka z psem. To miejsce, w którym uczymy właścicieli psów jak odpowiednio budować kontakt z psem. Jako rodzice oraz właściciele psów wiemy też jak ważne jest, aby w domu w którym są psy i dzieci, panowały spokój i harmonia. Celem Psiego Startu jest wypracowanie odpowiedniej relacji człowieka i psa już od najmłodszych lat. Chcemy, aby dzieci nauczyły się szacunku do zwierząt oraz potrafiły odpowiednio się z nimi komunikować. Jednak aby tak się stało, najmłodsi muszą poznać potrzeby psa oraz jego pochodzenie. Wszystko po to, by kontakt z psem przebiegał bezpiecznie i – co najważniejsze – prowadził do stworzenia wspaniałej psio- ludzkiej więzi na długie wspólne lata życia. Ponieważ świat zarówno dzieci jak psów jest niezwykle bogaty i wielowymiarowy, wciąż pogłębiamy naszą wiedzę, biorąc udział w kursach i seminariach, aby móc jak najlepiej pomagać w budowaniu relacji z psami.
IC2A70481 (1)

Kto tworzy Psi Start?

Agata Halczok

Założyciel/Trener

Od 2016 roku wraz z pomocnicą - moją suczką Trinity - prowadzę zajęcia edukacyjne z komunikacji dziecko-pies w żłobkach i przedszkolach. Wspólnie pokazujemy dzieciom, jak powinien wyglądać kontakt z psem. Dzieci uczą się jak odpowiednio podchodzić do psa, głaskać, podawać mu jedzonko. Przede wszystkim jednak dzieci widzą jak można się bawić z psem. Poznają alternatywne zabawy, które rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność.

Kasia Gil

Trener

<p>Prywatnie mama 7 letniego Tomka oraz właścicielka dwóch psów: Sary oraz Koli. Zawodowo trener szkolenia psów w Psi Start w Częstochowie, gdzie prowadzi szkolenia dla psów dorosłych i szczeniaków z podstawowego posłuszeństwa i uczy właścicieli psów jak odpowiednio pracować ze swoimi pupilami nad relacją i posłuszeństwem.</p>

Ewa Gorlicka

Trener

Jest pedagogiem, terapeutą Integracji Sensorycznej i dogoterapeutką. Mama 11 letniego Mateusza i 15 letniej Martynki, jest także właścicielką dwóch psów: Grio (Lagotto Romagnolo) i Sccottiego (Barbet). Pracuje z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Zajęcia edukacyjne prowadzi z niezastąpionym Giro. Prowadzi także Bajkoterapię z elementami dogoterapii, do której napisała program autorski.

Nasze kursy w najbliższym czasie!

09 wrzesień
Tarnowskie Góry
poniedziałek

Kurs Zdrowy pies Zostały ostatnie bilety

ul. Swobodna 25, 42-600, Tarnowskie Góry

09 grudzień
Tarnowskie Góry
poniedziałek

Kurs Zdrowy pies Zostały ostatnie bilety

ul. Swobodna 25, 42-600, Tarnowskie Góry

Nie odnaleziono wydarzeń!