Kocia strefa w Psi Start

Kasia Grzeżułkowska – najświeższa krew (w której obok białych i czerwonych krwinek płynie kocia sierść 🙂 ) w naszym zespole. Jej droga ze zwierzakami zaczęła się od tytułu technika weterynarii, ale apetyt rósł w miarę jedzenia – dziś Kasia jest już certyfikowanym behawiorystą zwierząt COAPE, specjalizującym się w kotach. Cały czas łaknie większej wiedzy, stąd jej uczestnictwo w kolejnych kursach, webinarach. Kasia oprócz kocich konsultacji behawioralnych, zajmuję się u nas (kolejna nowość!) petsittingiem.
Prywatnie kocia mama Pauzy i psia mama Bemola

Konsultacje behawioralne

Dla Ciebie i Twojego kota...

Czyli wizyta kociego behawiorysty w domu. podczas spotkania pomożemy zrozumieć zachowanie mruczka i uczymy ich prawidłowej interpretacji, a następnie usiłujemy znaleźć źródło problemu. Dzięki temu ustalana jest terapia, dopasowana indywidualnie do danego przypadku. Najczęstsze problemy w kocim domu?
  • załatwianie potrzeb poza kuwetą
  • agresja wobec opiekunów bądź innych zwierząt
  • niepoprawne relacje z innymi kotami
  • nadmierne wylizywanie sierści
  • zachowania lękowe u kotów nieśmiałych
Jak przebiega konsultacja?
Otrzymujesz krótki formularz dotyczący podstawowych informacji na temat kota i problemu. po przesłaniu odpowiedzi umawiamy się na konsultację w dogodnym dla obu stron terminie.
Podczas wizyty jest przeprowadzany szczegółowy wywiad, behawiorysta poznaje środowisko kota, jego relacje z domownikami oraz reakcje na różne zdarzenia. zebranie wszystkich niezbędnych informacji pozwala na diagnozę problemu i ustalenie wstępnych metod pracy.
Opiekun kota w ciągu 3 dni roboczych otrzymuje raport z konsultacji, w którym zawarte jest: -streszczenie spotkania -szczegółowe zalecenia.

Napisz do nas

Behawiorysta Kociej strefy skontaktuje się w przeciągu trzech dni od wysłania formularza zapisu !!!